O firmie

Firma istniejąca na rynku pod nazwą CJ BLOK Sp. z o.o. to nowoczesna fabryka elementów budowlanych, która została założona 24 stycznia 2002 roku.

Przedsiębiorstwo to prowadzi swoją działalność na terenie miejscowości Rudna Mała w pobliżu Rzeszowa. Działka, na której znajduje się zakład produkcyjny i siedziba główna firmy posiada powierzchnię 5,5 hektarów. Jest to więc bardzo duży obszar ułatwiający pracę.

 

Głównym elementem działalności firmy jest wytwarzanie elementów z betonu, a także wyrobów keramzytobetonowych. Oferta obejmuje pustaki stosowane w różnych konstrukcjach, elewacjach, kostkę brukową, elementy wykorzystywane w czasie budowy dróg oraz elementy składające się na systemy kominów. Wszystkie wspomniane wyżej wyroby są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach. Dzięki temu są one dostępne dla klientów mających różne wymagania. Posiadają one certyfikat ISO 9001, dzięki któremu każdy klient może mieć pewność, że wszystkie wyroby oferowane przez opisywaną firmę posiadają bardzo wysoką jakość oraz odpowiednią trwałość.

W początkowym okresie swojej działalności opisywana firma produkowała pustaki elewacyjne, konstrukcyjne oraz różne elementy wchodzące w skład galanterii budowlanej. Od 2004 roku produkcja została poszerzona o bloczki z betonu, cegły wykorzystywane w elewacjach czy też pustaki oporowe.

W późniejszym okresie wprowadzono elementy kermazytobetonowe, produkty szlifowane, a także specjalne systemy kominowe o wysokiej wydajności oraz atrakcyjnym wyglądzie. Oferta tego przedsiębiorstwa jest kierowana do klientów indywidualnych, firm oraz różnych instytucji o charakterze publicznym. Baza klientów jest obszerna i stale pojawiają się nowi odbiorcy wspomnianych wyżej wyrobów.

Fabryka Elementów Budowlanych CJ BLOK Sp. z o.o. produkuje elementy betonowe na dwóch nowoczesnych liniach wykorzystujących innowacyjne technologie. Nowoczesne maszyny zapewniają bardzo wydajną, szybką i jednocześnie dokładną produkcję.

Niezwykle istotną sprawą jest fakt, że firma stale rozwija technologie produkcyjne. Dzięki temu wytwarzane są wyłącznie elementy najwyższej jakości, które są bardzo trwałe. Wszystkie produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, a także atesty potwierdzające zgodność z normami obowiązującymi na terenie krajów leżących w Unii Europejskiej. Bardzo dużym atutem fabryki jest fakt, że każdy, nawet najmniejszy klient może liczyć na profesjonalną obsługę stojącą na najwyższym możliwym poziomie. Wysoką jakość zapewnia nowoczesny sprzęt oraz duże doświadczenie personelu.